CSEKD

cień

Lubimy wyzwania i zadowolenie Pacjentów z efektów leczenia

Oferujemy szeroki wachlarz usług. Od bardzo prostych do zaawansowanych, które wymagają specjalistycznego zaplecza oraz wiedzy i umiejętności.

cień

implantologia

To dziedzina pozwalająca na uzupełnienie brakujących zębów przy użyciu tytanowych implantów. Poprawia komfort życia i pozwala na osiągnięcie trwałego efektu estetycznego.

Więcej

Pierwsze implanty na świecie stosowali Majowie kilkaset lat przed naszą erą, którzy uzupełniali braki zębowe muszlami morskimi. Na przestrzeni lat ta dziedzina stomatologiczna rozwijała się bardzo intensywnie. W 1960 roku pierwszy raz zastosowano implant tytanowy, który jest biozgodny i wytrzymały.

W naszym Centrum stosujemy sprawdzone i przebadane systemy implantologiczne o najwyższej jakości - Ankylos.

BRAK POJEDYNCZEGO ZĘBA

Można uzupełnić pojedynczym implantem, do którego po 8 tygodniowym okresie gojenia przykręcana jest korona protetyczna, która idealnie imituje własny, utracony ząb. Jest to alternatywa dla mostu protetycznego, który wymaga szlifowania sąsiednich zębów.

BRAK KILKU ZĘBÓW

Uzupełniamy implantami, które są wszczepiane - podobnie jak przy brakach pojedynczych zębów. Po okresie 8 tygodniowego gojenia zostają połączone razem mostem protetycznym, który mocowany jest na stałe. Unika się dzięki temu protezy wyjmowanej i znacząco poprawia komfort życia.

BRAK WSZYSTKICH ZĘBÓW

W szczęce lub w żuchwie brakujące wszystkie zęby można uzupełnić przy użyciu implantów na dwa sposoby:

1. Stosując wyjmowaną protezę mocowaną na 2-uch lub 4-ech implantach w zależności od stanu kości Pacjenta.

Jest to praca wyjmowana, ale jej zaletą jest unieruchomienie na implantach w trakcie gryzienia. Jest ona alternatywą dla stosowania ruchomej protezy całkowitej, która utrzymywana jest tylko siłą przylegania i przyssania do śluzówki.

2. Stosując cementowany lub przykręcany most na 6-ciu lub 8-miu implantach, którego niewątpliwie największą zaletą jest mocowanie na stałe i brak płyty na podniebieniu. Zęby są jak własne.

Ilość zastosowanych implantów jest uzależniona od jakości i ilości kości u Pacjenta. Im więcej wszczepionych implantów, tym lepszy komfort życia. Gdy warunki kostne są niesprzyjające, można zastosować zabiegi odbudowujące kość:

PRZESZCZEP KOŚCI

STEROWANĄ REGENERACJĘ KOŚCI

Jest to zabieg poprawiający warunki kostne przy planowanym zabiegu implantacji. Wykonywany jest często łącznie z wszczepieniem implantu. Czasami przy dużych ubytkach kości wykonuje się go jako osobny zabieg, a implanty wszczepia się po 6-8 miesiącach. Polega on na umieszczeniu biomateriału w miejscu planowanego implantu. Całość przykrywa się membraną kolagenową i zaszywa.

PODNIESIENIE DNA ZATOKI SZCZĘKOWEJ

Po usunięciu zębów trzonowych w szczęce dochodzi do zaniku kości. W okolicy tej nad wyrostkiem zębodołowym znajduje się powietrzna puszka zwana zatoką szczękową. Gdy grubość kości zmniejszy się poniżej 8-10 mm, a planujemy zabieg wszczepienia implantów - istnieje konieczność zwiększenia grubości kości. Można tego dokonać poprzez umieszczenie materiału kościozastępczego pod błonę śluzową dna zatoki szczękowej. Zabieg ten zwany sinus liftem umożliwia poprawę warunków kostnych i stwarza łoże dla implantów.


stomatologia estetyczna

Piękne i zdrowe zęby to pewność siebie i dobre samopoczucie każdego dnia. Za trendami mody trudno jest nadążyć - zmieniają się co sezon. Jedno, co nigdy nie wychodzi z mody to piękny uśmiech. Aby uzyskać efekt „hollywoodzkiego uśmiechu” stosujemy interdyscyplinarne podejście do każdego Pacjenta.

Więcej

WYBIELANIE

Efektem wybielania są białe, lśniące zęby. Na skutek spożywania pokarmów, picia kawy i herbaty nasze zęby zaczynają ciemnieć. Regularnym myciem zębów nie jesteśmy w stanie usunąć wszystkich przebarwień. Podczas zabiegu wybielania w naszym Centrum dochodzi do reakcji utlenienia związków, które przebarwiły ząb.

W naszym Centrum stosujemy następujące metody wybielania:

1. Jednoseansowy zabieg przy użyciu lampy Beyond.

W gabinecie higieny jamy ustnej pani higienistka usuwa osady i ewentualny kamień nazębny, a następnie nakłada żel wybielający na powierzchnię zębów widzianych w uśmiechu i aktywuje żel światłem lampy. Sam zabieg wybielania trwa około 30 minut, a cała wizyta około 2 godzin. Efekt wybielania utrzymuje się około 2 lat.

2. Wybielanie nakładkowe.

Przygotowujemy indywidualnie dopasowane nakładki dla Pacjenta, do których w domu należy nałożyć żel wybielający i umieścić je na zębach na około 2 godziny w ciągu dnia. Procedurę tę należy powtarzać przez ok. 7 dni, aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu wybielania. W trakcie wybielania zalecane są kontrole w gabinecie.

Aby efekt końcowy zachwycał i spełnił Państwa oczekiwania czasami nie wystarczy wyłącznie wybielanie zębów. Możliwe, że konieczne będzie zastosowanie dodatkowych technik lub zabiegów.

LICÓWKI

Są to bardzo cienkie, a jednocześnie mocne porcelanowe płatki umożliwiające zmianę kształtu i koloru zębów przednich. Wykonujemy także licówki bez szlifowania. Stosowane są w przypadku małych korekt kształtu zęba np. przerw między zębami tzw. term, diastem. Bez szlifowania zęba cementujemy płatek porcelany uzyskując oczekiwany efekt.

KORONY

To rodzaj czapeczek, które pokrywają zniszczony ząb i umożliwiają odbudowę naturalnego kształtu i koloru zęba. Dzięki temu, że są pełnoceramiczne, idealnie przepuszczają światło imitując naturalny ząb. Zabiegi te wspierane są leczeniem ortodontycznym i zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.


protetyka

Piękny, promienny uśmiech jest jednym z najważniejszych elementów w estetyce twarzy. Nowoczesna stomatologia umożliwia idealne odtworzenie zniszczonych tkanek zęba, a także korygowanie kształtu i koloru zębów.

Więcej

W Centrum stosujemy prace cementowane na stałe lub wyjmowane:

LICÓWKI

są to bardzo cienkie, a jednocześnie mocne płatki porcelany umożliwiające zmianę kształtu i koloru zębów przednich.
Wykonujemy także licówki bez szlifowania. Stosowane są w przypadku małych korekt kształtu zęba np. przerw między zębami tzw. term, diastem
Bez szlifowania zęba cementujemy płatek porcelany uzyskując oczekiwany efekt.

KORONY

to rodzaj czapeczek, które pokrywają zniszczony ząb i umożliwiają odbudowę naturalnego kształtu i koloru zęba. Dzięki temu, że są pełnoceramiczne, idealnie przepuszczają światło imitując naturalny ząb. Korony wykonuje się także na implantach odtwarzając brakujące zęby.

PROTEZY

są dla osób, które straciły zęby całkowicie lub częściowo. Odtwarzają brakujące zęby w sposób możliwie najbardziej naturalny. Są indywidualnie modelowane dla każdego Pacjenta.

W przypadku utraty wszystkich zębów można wykonać tzw. protezę całkowitą, która trzymana jest siłą mięśni i przyssana jest do śluzówki. Dodatkowo można wzmocnić jej utrzymanie, opierając ją na implantach. Alternatywą dla protez u Pacjentów, którzy stracili część zębów są mosty protetyczne, które mocowane są na stałe.


endodoncja

Leczenie kanałowe polega na usunięciu bakterii z wnętrza zęba. Przeprowadzone w odpowiednim momencie pozwala uratować ząb przed usunięciem.

Więcej

Leczenie kanałowe ze względu na złożoną anatomiczną budowę kanałów korzeniowych jest procesem skomplikowanym. Dobrze wykonane daje możliwość dalszego funkcjonowania zęba, który może stać się fundamentem dla korony lub mostu protetycznego. Aby leczenie było skuteczne, w Centrum przeprowadzamy je przy użyciu specjalistycznych mikroskopów, których zadaniem jest powiększenie i dobre oświetlenie leczonego obszaru. Umożliwia to lekarzowi skuteczne przeprowadzenie zabiegów takich jak:

- pierwotne leczenie kanałowe

- powtórne leczenie kanałowe

- usunięcie złamanych narzędzi w kanale korzeniowym

- zamknięcie perforacji korzenia

Leczenie endodontyczne przeprowadzamy zgodnie z najnowszą wiedzą. Stosujemy między innymi: koferdam, narzędzia maszynowe do opracowania kanałów, wiertarki endodontyczne, radiografię cyfrową i ewentualnie TK.

Współpracujemy z lekarzami kierującymi do nas Pacjentów z innych placówek w celu ratowania zębów.


periodontologia

Zajmuje się tkankami otaczającymi nasze zęby, czyli dziąsłami, które stanowią tzw. estetykę różową i są dopełnieniem zdrowego, ładnego uśmiechu.

Więcej

Periodontologia zajmuje się leczeniem choroby popularnie zwanej „paradontozą”. Wiele osób myśli, iż jest to schorzenie, które przychodzi z wiekiem, jak zmarszczki i nie ma na to rady. Otóż nic bardziej mylnego. Lekarze periodontolodzy są w stanie zdiagnozować problemy i przy użyciu nowoczesnych metod leczenia skutecznie opanować chorobę.

Zabiegi, które umożliwiają walkę z chorobami przyzębia i dziąseł stosowane w naszym Centrum to:

- kiretaż otwarty i zamknięty

- bioregeneracja i sterowana regeneracja tkanek

- przeszczepy dziąseł – pokrycie recesji dziąsłowych

- pogłębienie przedsionka

- szyny stabilizujące rozchwiane zęby

W naszym Centrum istnieje Gabinet Higieny Jamy Ustnej prowadzony przez doświadczoną higienistkę. Gabinet profilaktyki to miejsce, w którym przeprowadzane są zabiegi higienizacyjne pozwalające zapobiegać powstawaniu chorobom przyzębia. Wykwalifikowany personel oczyszcza powierzchnie korzeni zębowych z osadu i kamienia oraz przeprowadza instruktaż szczotkowania zębów. Pacjenci wymagający bardziej zaawansowanej terapii, leczeni są przez lekarza specjalistę - periodontologa.


stomatologia zachowawcza

Jest najbardziej rozpowszechnioną dziedziną w stomatologii. Zajmuje się leczeniem i odbudową zębów zniszczonych próchnicowo w ich naturalnym kształcie i kolorze.

Więcej

Próchnica jest chorobą zakaźną, polegającą na demineralizacji tkanek zęba. Dotyka prawie każdego z nas. Dzięki rozwojowi stomatologii można ją leczyć w sposób minimalnie inwazyjny i estetyczny, zastępując utracone tkanki zęba odpowiednimi materiałami. W Centrum stosujemy:

WYPEŁNIENIA

Potocznie zwane „plombami”. Obecnie stosowane wypełnienia są estetyczne. Odtwarzają kształt i kolor zęba, dzięki czemu stają się niewidoczne gołym okiem, harmonizując z pozostałymi zębami.

ONLEYE

Zwane też wkładami koronowymi. Gdy stopień zniszczenia zęba bocznego jest większy i nie może być wyleczony wypełnieniem, stosujemy indywidualnie wykonane dla Pacjenta w laboratorium uzupełnienie zwane onleyem. Odtwarza ono kształt i kolor własnego zęba trwale go odbudowując. Wykonane jest z porcelany lub kompozytu.


chirurgia

To dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i tkanek przyległych. W naszym Centrum zabiegi chirurgiczne wykonywane są przez dr chirurga.

Więcej

USUWANIE ZĘBÓW

Na przestrzeni ostatnich lat znacznie zmieniły się zasady leczenia chirurgicznego. Obecnie usuwanie zębów jest atraumatyczne, czyli pozwalające zachować jak największą ilość zdrowej kości, która może zostać wykorzystana do wszczepienia implantu. Często usuwanie zęba połączone jest z augmentacją, czyli z wypełnieniem pustych zębodołów materiałem kościozastępczym, który zapobiega zanikowi kości w miejscu po usuniętym zębie i umożliwia późniejszą implantację lub prawidłowy przebieg girlandy dziąsłowej.

CHIRURGICZNE USUWANIE ZĘBÓW ZATRZYMANYCH

Ząb zatrzymany to ząb, który pomimo zakończonego rozwoju pozostaje częściowo lub całkowicie schowany w kości. Problem ten najczęściej dotyczy zębów mądrości. Operacyjne usunięcie zęba jest zabiegiem wymagającym dużego doświadczenia i dlatego wykonywane jest w naszym Centrum przez lekarza chirurga.

RESEKCJA WIERZCHOŁKA KORZENIA

Polega na odcięciu wierzchołka korzenia zęba z równoczesnym usunięciem zmian zapalnych znajdujących się przy korzeniu. Zabieg ten umożliwia zachowanie własnego zęba w przypadku, kiedy infekcja nie ustępuje po leczeniu kanałowym.

USUWANIE TORBIELI

Często na błonie śluzowej wargi lub policzka tworzą się miękkie guzki, które powstają po przypadkowym nagryzieniu. Są to przestrzenie wypełnione płynem zwane torbielami. Wymagają one chirurgicznego usunięcia. Zabieg ten jest krótki, wykonany w znieczuleniu miejscowym i kończy się założeniem kilku szwów. Wyciętą tkankę poddaje się badaniu histopatologicznemu w celu wyeliminowania zmian nowotworowych.

PODNIESIENIE DNA ZATOKI SZCZĘKOWEJ - SINUS LIFT

Po usunięciu zębów trzonowych w szczęce dochodzi do zaniku kości. W okolicy tej nad wyrostkiem zębodołowym znajduje się powietrzna puszka zwana zatoką szczękową. Gdy grubość kości zmniejszy się poniżej 8-10 mm, a planujemy zabieg wszczepienia implantów - istnieje konieczność zwiększenia grubości kości. Można tego dokonać poprzez umieszczenie materiału kościozastępczego pod błonę śluzową dna zatoki szczękowej. Zabieg ten zwany sinus liftem umożliwia poprawę warunków kostnych i stwarza łoże dla implantów.

PODCIĘCIE WĘDZIDEŁEK WARGI I JĘZYKA

Wędzidełko to pasmo tkanki łączące wargę lub język z wyrostkiem zębodołowym. Gdy jest zbyt krótkie powoduje ograniczenie ruchów warg lub języka . Gdy jest nieprawidłowo umocowane sprzyja powstaniu recesji dziąsłowych lub diastemy, czyli przerwy między zębami siecznymi. Może też powodować wady wymowy. Zabieg korekty wędzidełka jest przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym. Trwa krótko i najczęściej stosowany jest u dzieci.

PLASTYKA WYROSTKA ZĘBODOŁOWEGO

Jest to zabieg polegający na odbudowie kości wyrostka zębodołowego po usunięciu zęba przy użyciu materiału kościozastępczego. Ma na celu odtworzenie kształtu kości w celu wykonania protez ruchomych, które potrzebują równego podłoża, bez czego właściwe dopasowanie protez byłoby niemożliwe, a jej użytkowanie niekomfortowe dla Pacjenta.

REGENERACJE KOSTNE Z UŻYCIEM BIOMATERIAŁÓW

Jest to zabieg poprawiający warunki kostne przy planowanym zabiegu implantacji. Wykonywany jest często łącznie z wszczepieniem implantu. Czasami przy dużych ubytkach kości wykonuje się go jako osobny zabieg, a implanty wszczepia się po 6-8 miesiącach. Polega on na umieszczeniu biomateriału w miejscu planowanego implantu. Całość przykrywa się membraną kolagenową i zaszywa.


radiologia

Stosujemy najnowocześniejsze metody obrazowania struktur zęba, czyli programy cyfrowe, które zmniejszają dawkę promieniowania w stosunku do konwencjonalnego rtg uzyskiwanego na kliszy.

Więcej

W Centrum wykonujemy następujące zdjęcia:

ZDJĘCIA PANTOMOGRAFICZNE

Pozwalają na jednoczesne uwidocznienie całego uzębienia, kości szczęk i sąsiednich struktur na jednym zdjęciu. Stosowane są w procesie diagnostycznym, planowaniu leczenia i ocenie jego wyników.

RADIOWIZJOGRAFIA CYFROWA

Są to zdjęcia pojedynczych zębów o zminimalizowanej dawce promieniowania. Promienie rentgenowskie podają na czułą płytkę połączoną z komputerem. Obraz uzyskiwany jest po 3 sekundach na ekranie komputera, a nie na kliszy rtg, która wymaga większej dawki promieniowania. W naszym Centrum rtg punktowe umieszczone są we wszystkich gabinetach bezpośrednio przy fotelach stomatologicznych.

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA

To najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie w naszym Centrum. Ukazuje struktury anatomiczne zębów i kości w trzech wymiarach. Stosowane jest podczas planowania zabiegów implantologicznych, ortodontycznych, endodontycznych, chirurgicznych.

ZDJĘCIE STAWÓW SKRONIOWO-ŻUCHWOWYCH

Jest nieocenioną pomocą w diagnostyce schorzeń tych struktur. Stanowi badanie dodatkowe w ortodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz protetyce, gdyż te dziedziny zajmują się leczeniem stawów skroniowo-żuchwowych.


stomatologia dziecięca

Dba u uśmiech najmłodszych Pacjentów. Została wyodrębniona ze względu na odmienną budowę dziecięcych zębów, co wiąże się ze specjalnymi metodami leczenia.

Więcej

Odpowiedzialni za zdrowy i piękny uśmiech swoich dzieci są Rodzice, więc pamiętajmy o tym, że jeśli skutecznie zadbamy o ich zdrowie, ustrzeżemy dzieci przed skomplikowanym i kosztownym leczeniem w dorosłym życiu.

Oto zabiegi profilaktyczne i lecznicze stosowane u dzieci w Centrum:

LAKIEROWANIE

To bezbolesny zabieg profilaktyczny polegający na wcieraniu w powierzchnię zęba lakieru z fluorem, aby wzmocnić szkliwo i zwiększyć jego odporność na próchnicę. Przewagą profesjonalnej fluoryzacji w gabinecie od domowego szczotkowania jest stosowanie lakieru o znacznie wyższym stężeniu fluoru w stosunku do past stosowanych samodzielnie.

LAKOWANIE

To bezbolesny zabieg profilaktyczny mający na celu uszczelnienie szczelin i zagłębień na powierzchni zęba specjalnym preparatem zwanym lakiem. Wykonuje się go w celu zapobiegania rozwojowi próchnicy w bruzdach. Aby zabieg był skuteczny, najlepiej jest przeprowadzić go możliwie wcześnie, czyli po ukazaniu się zęba w jamie ustnej, kiedy szkliwo w bruzdach nie ulegnie jeszcze demineralizacji.

LECZENIE ZACHOWAWCZE

Próchnica jest najczęstszym problemem dziecięcych zębów. Ze względu na specyficzną budowę zębów mlecznych, czyli cienką grubość zębiny i szkliwa szybko się rozprzestrzenia. Pierwsza wizyta małego Pacjenta w gabinecie jest wydarzeniem, które może mieć poważne konsekwencje dla późniejszego nastawienia do leczenia stomatologicznego. W Centrum staramy się, aby była ona jak najmniej stresująca.

LECZENIE ORTODONTYCZNE

Zbyt późne podjęcie leczenia zębów mlecznych może doprowadzić do ich utraty. Skutkuje to pogorszeniem wyglądu, zaburzeniami mowy, utrudnieniem żucia pokarmów i powstawaniem wad zgryzu, które odpowiednio wcześnie zdiagnozowane zapewniają sukces leczenia ortodontycznego.


„Uśmiech jest najlepszym kosmetykiem do użytku zewnętrznego i najlepszym do użytku wewnętrznego.”
Phil Bosman
blank image

Cennik Centrum Stomatologii Estetycznej Karina Drosd 2023


STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA Cena (PLN)
Wypełnienie kompozytowe 280 - 400
Onlay kompozytowy 900
Onlay ceramiczny 1500
Opatrunek czasowy 200
Konsultacja, badanie 200
Konsultacja specjalistyczna 300
Wybielanie martwego zęba 350
PERIODONTOLOGIA Cena (PLN)
Szynowanie rozchwianych zębów 800
Kiretaż zamknięty - za ćwiartkę 450
Kiretaż otwarty - cena ustalana indywidualnie 1700-2500
Chirurgiczne wydłużenie koron 450/ząb. Za każdy następny 250
Przeszczep dziąsła cena ustalana indywidualnie
Pogłębienie przedsionka 2500
CHIRURGIA Cena (PLN)
Ekstrakcja zęba 250-500
Operacyjne usunięcie zęba 500-700
Opatrunek chirurgiczny 200
Resekcja wierzchołka korzenia 800 + koszt biomateriału do odbudowy
Zamknięcie zatoki szczękowej 500
Hemiskecja 400
Usunięcie zmiany, guzka, brodawczaka 300-400
Badanie histopatologiczne usuniętej zmiany 200
Ekstrakcja z odbudową kości 1700
ENDODONCJA (leczenie kanałowe) Cena (PLN)
1 kanał 1000
2 kanały 1100
3 kanały 1300
4 kanały 1500
Usunięcie wkładu 450
Usunięcie narzędzia z kanału 600 (w przypadku niepowodzenia – 350)
Zamknięcie perforacji 400
REENDO (powtórne leczenie kanałowe) Cena (PLN)
1 kanał 1200
2 kanały 1300
3 kanały 1500
4 kanały 1700
HIGIENA I PROFILAKTYKA Cena (PLN)
Piaskowanie 200
Usunięcie kamienia 200
Piaskowanie + kamień 320
Fluoryzacja 150
Wybielanie nakładkowe 1200
Wybielanie Prevdent 1400 (połowa 1000 + scaling – 200)
Przyklejenie ozdoby na ząb 150
RADIOLOGIA Cena (PLN)
Zdjecie pantomograficzne 150
Zdjęcie RTG 40
Tomografia 1 segmentu 170
Tomografia 1 łuku 250
Tomografia szczęki i żuchwy 500
IMPLANTOPROTETYKA Cena (PLN)
Implant 3500
Korona na implancie (porcelana na metalu – 3000, na cyrkonie – 3500)
Korona kompozytowa na implancie 3000
Proteza na 2 implantach 10000
Proteza na 4 implantach 15000
Odbudowa kości do 3500
Podniesienie dna zatoki szczękowej 3500
PROTETYKA Cena(PLN)
Licówka ceramiczna 2000
Korona porcelanowa 2000
Korona porcelanowa na metalu 1500
Korona teleskopowa 2500
Onlay ceramiczny 1500
Onlay kompozytowy 900
Proteza szkieletowa 3000
Wkład koronowo-korzeniowy 450
Proteza akrylowa 2500
Proteza natychmiastowa 1000
Podścielenie elastyczne 300
Podścielenie trwałe 600
Szyna 600
Zdjęcie korony 150
Przyklejenie korony 200
STOMATOLOGIA DZIECIĘCA Cena (PLN)
Usunięcie zęba mlecznego 180-200
Wypełnienie w zębie mlecznym 200
Lakowanie 200


Powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Ceny mogą ulec zmianie w zależności od stopnia skomplikowania zabiegu np. przy zabiegach wtórnych.
Standardy Centrum

Standardy Centrum Standardy Centrum

Jak możemy pomóc?

Jak możemy pomóc Jak możemy pomóc

Poznaj nasz zespół

Poznaj nasz zespół Poznaj nasz zespół

Zapraszamy na wizytę

Zapraszamy na wizytę Zapraszamy na wizytę


logo CSEKD

Nasz
adres:


ul. Konstytucji 3-go Maja 13
87-100 Toruń

Rejestracja
e-mail

Rejestracja
telefoniczna

  • tel. stac.: 56 66 00 510
  • tel. kom.: 516 023 031


© Copyright by Centrum Stomatologii Estetycznej Karina Drosd 2023 Toruń| Impasto Studio | Polityka cookies